O Jupio

Jupio jest jednym z najważniejszych producentów akcesoriów zasilających do aparatów cyfrowych, kamer, telefonów komórkowych, laptopów i elektronarzędzi. Po powstaniu w 2006 r. w Groningen, w Holandii, firma stale rośnie, a jej produkty Jupio sprzedawane są w 34 krajach. Oczekuje się, że w 2016 r. zostaną dodane nowe kraje jako rynki dystrybucyjne.

Aby móc obsługiwać nowe rynki i zagwarantować optymalny poziom usług, została założona w Sztokholmie siostrzana firma Jupio Nordic AB. W to miejsce docierają klienci z Szwecji, Norwegii i Finlandii.

Wszystkie produkty Jupio są produkowane w fabrykach certyfikowanych przez ISO, spełniają wszystkie wymogi prawne i posiadają wymagane (europejskie) znaki jakości. Jupio przywiązuje dużą wagę do dobrych warunków pracy i jednoznacznie dezaprobuje pracę dzieci. Jupio działa w zgodzie z wszystkimi wymogami prawnymi dotyczącymi odprowadzania produktów zawierających zanieczyszczenia.

 

Misja

Naszą misją jest produkcja szerokiej gamy wysokiej jakości innowacyjnych produktów elektrycznych, które są wspierane przez innowacyjny model rozsądnych usług. Sprzedawca i użytkownik końcowy są w samym centrum.

 

Firma Jupio zamierza oferować sprzedawcom najnowsze produkty, optymalną dostępność, szybkie dostawy i optymalne wsparcie sprzedaży. Użytkownik końcowy musi mieć możliwość polegania na wysokiej jakości Jupio w realistycznej cenie, z rozbudowaną gwarancją.

Sincerely,

Martijn Mulder
Marcel van der Ark
Martijn Evertse

Scroll Up